Vítejte....Společnost Kverneland Group je jedním z největších výrobců zemědělské závěsné techniky na světě. Má výrobní závody ve více než 10 zemích světa a v České republice  patří k nejvýznamnějším společnostem na trhu.
V roce 2009 došlo k významné změně ve způsobu prezentace společnosti Kverneland Group. Do té doby se výrobky společnosti objevovaly pod značkami Kverneland, Vicon, Accord, Rau a Taarup. Nyní se veškerý sortiment začlenil pod dvě osvědčené značky: Kverneland a Vicon. Znamená to tedy, že například postřikovače Ikarus, známé dosud pod značkou Rau se nyní nabízejí jako Kverneland Rau Ikarus a výhledově jen Kverneland Ikarus. To samé platí o výrobcích Taarup a Accord.
Od roku 2010 jsou tedy v nabídce společnosti Kverneland Group Czech pro český a slovenský trh stroje od značek Kverneland, Vicon, Hatzenbichler, McConnel, Mulching Systems a Van Daele. Celý sortiment naleznete na těchto webových stránkách, které pro Vás neustále zdokonalujeme.

 

Novinky

KATALOG STROJŮ 2016 KATALOG STROJŮ 2016

Nový katalog kompletního sortimentu strojů si můžete stáhnout zde. Tištěnou verzi katalogu získáte u našich autorizovaných prodejců nebo pošlete email s adresou na marketing@kvgcz.cz.
více [nové okno]

Nová adresa skladu ND

Od 1.10.2014 je přestěhován sklad ND na pícninářské stroje z Ústrašína o 8 km blíže ke Kamenici nad Lipou. Nová adresa: Pravíkov 47, 394 70 Kamenice nad Lipou. Sklad je v posledním objektu v Pravíkově směrem na Kamenici a Jindřichův Hradec. Telefonní číslo zůstává stejné: 565 327 050.

Secí stroj Kverneland U-drill Secí stroj Kverneland U-drill

Secí stroj do mulče U-drill ... více

You Tube You Tube

VIDEA - v hlavní roli stroje Kverneland - klikněte na více a vyberte si video
více [nové okno]

Knock-on Knock-on

Nový systém opotřebitelných dílů na pluzích a podmítačích Kverneland ... více

FlexCart - kombinovaný secí stroj FlexCart - kombinovaný secí stroj

... více

Návod na SEŘÍZENÍ nesených PLUHŮ Kverneland

... více

Kverneland Master a Master Pro Kverneland Master a Master Pro

... více

Nesený pluh Kverneland 150 B / 150 S Nesený pluh Kverneland 150 B / 150 S

... více

Nový nesený postřikovač Kverneland Rau iXter Nový nesený postřikovač Kverneland Rau iXter

... více

Obchodní zastoupení